BLOG

Máte rádi prostředí svého domova a v něm spoustu oblíbených dekorací? Pro děti hračky, které se Vám nechtějí převážet? Využijte focení u Vás doma, i tuto možnost jsem vyšeperkovala a pořídila si světlo právě pro tuto příležitost.

Po několika leté zkušenosti s fotografováním dětí, se každým dalším cvaknutím ujišťuji, že pro rodinky s dětmi 2-5 let je nejlepší Fotoprocházka v přírodě. Studio je pro ně v tomto věku nudné, procházkou je zabavíme a konečné fotografie jsou obohacené dětským úsměvem.

Objednáním termínu potvrzujete a schvalujete tyto podmínky: všechny fotografie podléhají autorskému právu a nesmíte je použít pro komerční účely, propagaci nebo je prodat třetí straně bez mého písemného souhlasu. Pokud si nepřejete aby Vaše fotografie byly uveřejněny na mých webových stránkách, sociálních sítích nebo tiskovinách LucyArt...

V nabídce je možnost zakoupit dárkový poukaz na fotografování. Platnost každého poukazu je jeden rok a to vždy do posledního dne v listopadu. Termín na focení si objednávejte vždy předem a to maximálně jeden měsíc před koncem platnosti poukazu. Focení by mělo proběhnout do data platnosti poukazu. Při objednání termínu vložte jako přílohu oscanovaný...

Základní výběr fotografií provádím sama, Vám následně pošlu náhledové fotografie (opatřené vodoznakem) pro výběr k pokročilé/finální retuši. Tyto fotografie je podle autorského zákona č. 121/2000 sb., zakázáno jakkoliv upravovat, publikovat bez písemného souhlasu fotografa.

Představuji Vám boudoir studio v Malešicích. Toto krásné studio jsem objevila díky sociálním sítím a od první návštěvy mě nepřestává překvapovat jaké možnosti nabízí.

Platba

01.02.2019

Platba za Vámi objednanou službu je splatná ihned po focení. Připravte si předem přesnou hotovost. V případě vystavení faktury je třeba zaslat vaše fakturační udáje předem. Fotografie nad rámec balíčku se hradí převodem na bankovní účet. Finální fotografie odevzdávám po uhrazení celé částky.

Na úvodní straně tohoto webu je formulář, kde vyplníte již naceněnou službu nebo do zpráv napíšete svou představu. Další možnost objednání je přes email lucyart@lucyart-studio.cz nebo na FB stránce LucyArt studio. Pro usnadnění domluveného termínu focení uveďte alespoň dva Vaše volné termíny, koho všechno budeme fotit a v případě venkovního focení...