lucie indrová

Jsem Lucie, grafická designérka a fotografka s mnoha schopnostmi a vášní pro kreativní práci.

Multipotencionální přístup: Moje schopnosti nejsou omezeny jen na jeden obor. Od grafického designu po fotografování, od online grafiky po tiskovou grafiku a tvorbu obsahu pro sociální média, jsem schopna pokrýt celou škálu vašich vizuálních potřeb.

  • Grafické zpracovaní a korektura časopisů pro ČR a zahraničí ve vydavatelství a redakci A+A Publishing s.r.o. (2012)
  • Grafické zpracování manuálů, samolepek, obalů a návrhy nových strojů. Fotografování strojů, úprava a montáže fotografií. Předtisková příprava a práce s ŘP ve společnosti HECHT MOTORS s.r.o. (2014-2016)
  • Grafické zpracování manuálů, samolepek, obalů na základě grafické předlohy s důrazem na dodržování brand identity - (předtisková příprava) značky Connect IT. Online i tištěná grafika, produktová fotografie pro IT TRADE a.s. (2017-2018)
  • Grafické zpracování samolepek/potisků, obalů na základě grafické předlohy s důrazem na dodržování brand identity - (předtisková příprava) značky Sencor. Tištěná grafika, produktová a lifestylová fotografie pro FAST ČR, a.s. (2018-říjen 2021)
  • Grafička a fotografka na volné noze (říjen 2021 - současnost)
"Věřím ve své sny, protože jsou průvodcem k nekonečnému potenciálu a základem pro dosažení vlastních úspěchů."

#projinésamozřejmostproměúspěch

Každý z nás má své vlastní cíle, priority a míru úspěchu. Kde se někomu zdá každodenní rutina, může pro jiného představovat důležitý milník.