REFERENCE

Jan Rajdl 

Business Development Manager / Alza.cz a.s.

"Lucka je moc talentovaná a pečlivá grafička/fotografka s citem pro detail a estetiku."

Aneta Kulhavá

Studentka

„Pokud stojíte o krásné profesionální fotky, tak neváhejte tuhle šikovnou slečnu kontaktovat! Nafotí Vám přesně to, co si představujete. Vždy jsem byla naprosto spokojená a můžu jen vřele doporučit. Přátelský přístup a zábava zaručena!“

Luďek Mareš

Marketing Manager / IT Trade, a.s.

"Jsem moc rád, že jsem Lucku mohl pozorovat v jejím skokovém pracovním vývoji. Přes svůj mladý věk od prvního dne smazávala náskok seniornějších kolegů, velmi rychle si osvojila pracovní postupy při vytváření obalových designů a neustále prohlubovala svoji lásku k fotografiím a všemu, co s nimi souvisí. Metaforicky se nám z larvy vylíhl motýl přímo před očima. 


Produktové fotografie jí v práci nestačily, takže ve svém volném čase a o víkendech fotila naše produkty i v lifestylovém provedení. Rozhodně obdivuji její chuť a vůli se učit novým věcem, posouvat se dopředu a zároveň zůstávat nohama na zemi s takovou nonšalantní pokorou - to bych od ní potřeboval okoukat .


Navíc má věčně dobrou náladu a nikdy nezkazila žádnou legraci - jak v kanclu, tak i mimo něj. Mrzí mě, že jsme spolu nemohli spolupracovat v užším kontaktu delší čas, ale nelze držet motýla v zajetí, to dá rozum."

Více recenzí na FB stránkách LucyArt studio: