REFERENCE

"Lucka je moc talentovaná a pečlivá grafička, ale i vynikající fotografka s citem pro detail a estetiku. Moc rád s ní spolupracuji a výsledná práce je vždy pečlivá a profesionální."

Jan Rajdl 

Business Development Manager / Alza.cz a.s.

"Spolupracující, originální, sympatická a velice lidská!!! Přesně tak bych vystihla Lůcu a její tvorbu. Jsem ráda, že s ní mohu spolupracovat hned ve více oblastech - návrh a vznik loga; grafické materiály jako letáky, vizitky; podpora při vzniku časopisu; fotografie dětí - což obvykle není procházka růžovým sadem, ale s Luckou ano. Baví mě její styl, ochota, profesionální přístup. Za mě doporučuji všem. A moc se těším na další spolupráci!!!"

Bc. Tereza Zajíčková, DiS

Sociální pracovnice, komunikace / Chytrá péče, s. r. o.

"Když jsou ve firmě potřeba lifestyle fotografie produktů, Lucka je ten pravý člověk. U každého produktu ví, co je potřeba vyfotit, a není potřeba jí jako externím fotografům nebo grafikům říkat nebo sepisovat bod po bodu zadání. Sama přijde s návrhy co a jak by vypadalo nejlépe."

Filip Štancl

Marketing Manager / FAST ČR, a.s.

"Pokud stojíte o krásné profesionální fotky, tak neváhejte tuhle šikovnou slečnu kontaktovat! Nafotí Vám přesně to, co si představujete. Vždy jsem byla naprosto spokojená a můžu jen vřele doporučit. Přátelský přístup a zábava zaručena!"

Aneta Kulhavá

Studentka

"Jsem moc rád, že jsem Lucku mohl pozorovat v jejím skokovém pracovním vývoji. Přes svůj mladý věk od prvního dne smazávala náskok seniornějších kolegů, velmi rychle si osvojila pracovní postupy při vytváření obalových designů a neustále prohlubovala svoji lásku k fotografiím a všemu, co s nimi souvisí. Metaforicky se nám z larvy vylíhl motýl přímo před očima.


Produktové fotografie jí v práci nestačily, takže ve svém volném čase a o víkendech fotila naše produkty i v lifestylovém provedení. Rozhodně obdivuji její chuť a vůli se učit novým věcem, posouvat se dopředu a zároveň zůstávat nohama na zemi s takovou nonšalantní pokorou - to bych od ní potřeboval okoukat .


Navíc má věčně dobrou náladu a nikdy nezkazila žádnou legraci - jak v kanclu, tak i mimo něj. Mrzí mě, že jsme spolu nemohli spolupracovat v užším kontaktu delší čas, ale nelze držet motýla v zajetí, to dá rozum."

Luďek Mareš

Marketing Manager / IT Trade, a.s.

"Chceš mít krásné fotky, ale chybí ti sebevědomí si stoupnout před foťák? Žádný problém, od toho tady je úžasná fotografka Lůca.
Lucka mě už skoro před více než rokem oslovila zda bych s ní nechtěla nafotit fotky ve vodě. Ze začátku jsem byla nadšená a potěšená, že to chce nafotit zrovna se mnou.
Čím víc se, ale focení blížilo, tím více jsem byla nervózní. Říkala jsem si, že přece nejsem žádná modelka, tak jak to asi dopadne.
Skoro při každém focení jsem zklamaná jak fotky dopadnou. Není to chybou fotografa, ale spíše tím, že jsem přehnaně sebekritická.
Když jsem s Lůcou dofotily, tak jsem měla takové smíšené pocity z toho jak asi fotky nakonec dopadnou.
No řeknu vám. Poprvé jsem se sama sobě líbila a z fotek jsem byla a vlastně pořád jsem naprosto nadšená."

Barča Dufková

Studentka


"S Luckou dělám převážně na lifestylovém focení pro hodinky Casio, G-Shock. Každou další spoluprací mě už přestává překvapovat, kolik nápadů a řešení pro každou fotografii má."

Lukáš Pražák

Marketing Manager / FAST ČR, a.s

"Během tříleté spolupráce jsme vytvořili přes 50 produktů a to nejen jejich obalu, ale i designu. Lucky samostatnost mi ulehčuje práci s každým zadaným produktem. V současné době spolupracuji se dvěma grafiky a Lucka je jedním z nich. Ke své práci potřebuji myslící osobu a ne stroj a ona je právě tou myslící osobou. "

Jan Horešovský

Produktový manažer značky Sencor

Více recenzí na FB stránkách LucyArt studio:

GRAFIČKA /FOTOGRAFKA
LucyArt studio, lucyart@lucyart-studio.cz,
+420 773 223 132
@LucyArt_studio
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!