Výběr fotografií, úprava, retuš 

03.02.2019

Základní výběr fotografií provádím sama, Vám následně pošlu náhledové fotografie (opatřené vodoznakem) pro výběr k pokročilé/finální retuši. Tyto fotografie je podle autorského zákona č. 121/2000 sb., zakázáno jakkoliv upravovat, publikovat bez písemného souhlasu fotografa.

K výběru poskytuji předvybrané ale neupravené fotografie (výsledná fotografie se bude lišit). Po Vašem výběru pracuji na fotografiích pokročilou retuší jako je: jas a kontrast, barevné úpravy, doostření, odstranění akné, jemné zeštíhlení, rozjasnění tváře, hustota vlasů apod. V úpravách nejsem extrémista, takže se nebojte, že byste se nepoznali.

Dodací lhůta hotové zakázky je zhruba 2-3 týdny od zaslání Vašeho výběru. Termín se může změnit v případě nemoci či dovolené.

Finální fotografie v barevné i černobílé variantě posílám přes úschovnu ve formátech JPEG a to jak v tiskové  tak i webové kvalitě (rozlišení vhodné pro sociální sítě). 

Jiné formáty nebo neupravené fotografie neposkytuji.

Nespokojenost s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky. Doporučuji si tedy prohlédnout mou práci před domluvením termínu, fotografie upravuji podle svého vkusu a stylu, který se né všem může líbit.

Originální fotografie (raw soubory) archivuji po dobu šesti měsíců, potom fotografie mažu a vy tak přicházíte o možnost si nechat fotografie ještě nechat doupravit, proto nečekejte do poslední chvíle pokud chcete z focení ještě pár fotografií do rámečku.GRAFIČKA /FOTOGRAFKA
LucyArt studio, lucyart@lucyart-studio.cz,
+420 773 223 132
@LucyArt_studio
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!