Fotografická studia

04.02.2022

Majitelky studií, které Vám chci v tomto článku představit, žijí můj sen. A jelikož jsem sama k tomuto cíli ještě pořádně nevykročila, jsem šťastná za možnost si studia pronajmout. A dnes je ten den, kdy Vám chci představit všechna krásná místa, která moc ráda navštěvuji. 

A jelikož si cením práce, milého a lidského přístupu, představím zde i práci majitelek studií, které můžete samozřejmě také kontaktovat, ať už ohledně pronájmu či samotného focení.


LightStudio Praha

Toto krásně prosvětlené studio v boho stylu, ráda využívám na focení jemnější, romantické, něžné. Studio se nachází v pražských Modřanech s možností parkování.

Majitelka Barbora alias BASfoto, je velmi sympatická a vkusná žena. Její studio je odrazem její práce, má krásné fotografie plné jemnosti a upřímnosti. Na svých stránkách ke každému focení připíše pár svých vět, kterými vás vtáhne do krásy této profese. Tento um závidím :)

Fotografie studia jsou Barči a tedy zde nepropaguji svou práci:


FACTORY Photo Studio 

Factory studio, pro mě není ani tak studiem jako touhou a realizací mého vysněného, industriálního bydlení. Tovární velká okna, prostor a už zmíněný styl dekorací a nábytku, využívám na tmavěji tónované focení, či tzv. focení ve zlaté hodince. Studio se nachází v pražských Strašnicích. 

Budu se opakovat, ale i Alžběta je sympatická a vkusná žena. Její fotografie žen jsou smyslné a opravdu sexy. Řekla bych, že má oko a um na stylizovanější fotografie jako je třeba PIN-UP a jako už nesvatební a nemimnkovská fotografka cením ty božské detaily a zachycení emocí.

Fotografie studia jsou Alžběty a tedy zde nepropaguji svou práci:

GRAFIČKA /FOTOGRAFKA
LucyArt studio, lucyart@lucyart-studio.cz,
+420 773 223 132
@LucyArt_studio
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!